top of page

Наші партнери

«Ядзакі Україна» – це частина міжнародної корпорації «YAZAKI», що виготовляє продукцію у сфері автомобілебудування. Завдяки високим стандартам праці та професійному менеджменту, компанія є лідером на ринку електрокабельної продукції для потужних корпорацій. «Ядзакі Україна» є надійним бізнес-партнером, а для сотень працівників – упевненістю у завтрашньому дні.

ТзОВ «Снєжка-Україна» – це сучасний завод з виробництва водоемульсійних фарб, акрилових емалей, шпаклювальних мас, захисних та закріплюючо-грунтуючих засобів, клеїв.

Основна мета заводу – це постійне удосконалення та контроль якості продукції, що випускається. При виготовленні виробів використовується високоякісна європейська сировина та прогресивні сучасні технології. Вся продукція заводу є екологічно чистою, цілком безпечною для здоров’я людини та довкілля. ТзОВ «Снєжка-Україна» єдина в Україні компанія, що має в своєму асортименті фарбу, яка не викликає подразнюючої, токсичної чи алергічної дії – «Снєжка ЕКО».

 

 

ПАТ «Ужгородський Турбогаз» – провідний виробник устаткування для нафтогазової галузі, гірничої металургії та автомобілебудування.

Виробнича база підприємства оснащена високоточним устаткуванням, виробництва Німеччини, Чехії, Швейцарії, що дозволяє успішно вести політику якості і виготовляти якісну, конкурентоздатну продукцію. На власних виробничих площах ПАТ «Ужгородський Турбогаз» проводить повний комплекс робіт, – від отримання заготівлі, механічної обробки матеріалу, термообробки, випробувань до введення продукції в експлуатацію, а також гарантійного і постгарантійного обслуговування в процесі експлуатації.

 

 

 

Вищий навчальний заклад 1 рівня акредитації, підпорядкований Міністерству освіти і науки України, створений наказом Міністерства освіти України №103 від 8 квітня 1999 року.

Природничо-гуманітарний коледж є структурним підрозділом ДВНЗ Ужгородського національного університету і здійснює підготовку фахівців за спорідненими спеціальностями університету, освітньо-професійними програмами, проводить культурно-просвітницьку діяльність, має достатній рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення.

Коледж у своїй діяльності керується Конституцією України, указами і розпорядженнями Президента України, Законом України «Про вищу освіту», декретами, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, нормативними документами. Природничо-гуманітарний коледж здійснює підготовку молодших спеціалістів згідно з ліцензією (серії АГ № 582792 від 08.02.2012 р.)

Ужгородський національний університет належить до класичних університетів України і має найвищий – IV-й рівень акредитації. УжНУ – один з найбільших та кращих університетів Карпатського регіону. Знаходиться він на схилах Карпат, в чудовому  студентському місті Ужгород, найзахіднішому обласному центрі України. Університет молодий, заснований в 1945 році, але за невеликий проміжок часу гідно  показав себе в науковому світі, став орієнтиром, альма-матер для багатьох поколінь студентів, які тепер успішно працюють як в Україні, так і в інших країнах світу. В УжНУ сформувалися потужні наукові школи, відомі далеко за межами нашої країни, ведеться  наукова співпраця з багатьма провідними університетами світу.

ПрАТ «Єврокар» – офіційний виробник автомобілів марок VW Group в Україні, що входить до групи компаній «Атолл Холдінг». Є одним з найбільших виробників легкових автомобілів в Україні. За даними Федерації роботодавців автомобільної галузі України, займав друге місце за обсягами виробництва легкових автомобілів у країні в 2013 році.Частка заводу в загальному обсязі виробництва легкових автотранспортних засобів становить 25 %. Виробничі потужності заводу складають 80 тис. автомобілів на рік (SKD складання – 30 тис. авто, CKD складання – 50 тис. авто на рік) з потенціалом для подальшого розширення потужностей. Виробничий майданчик має залізничний термінал, здатний виконувати транспортування до країн ЄС и СНД.

Завод «Єврокар» розташований у селі Соломоново Ужгородського району Закарпатської області України за два кілометри від кордону з Угорщиною та Словаччиною поряд з індустріальним парком «Соломоново». Згідно з планами розвитку, Парк повинен стати основою першого в Західній Україні автомобільного кластеру. Очікується, що значна частина компонентів і комплектуючих, необхідних для SKD складання легкових авто, буде вироблятися резидентами індустріального парку.

ПП «Віндов» –одне з перших підприємств на Україні, яке зуміло налагодити виробництво по виготовленню дерев'яних вікон та дверей за сучасними технологіями.
Ми працюємо на ринку України вже близько 20 років. Найголовнішим показником нашої успішності вважаємо те, що   на сьогоднішній день, більшість наших нових клієнтів звертається до нас по рекомендації власників квартир, будинків, магазинів, гостиниць, ресторанів або кафе, для яких ми в свій час виконували індивідуальне замовлення.
На сьогоднішній день вікна, вхідні та міжкімнатні двері найрізноманітнішого дизайну, виконані на підприємстві «Віндов»
, прикрашають собою багато будинків та офісів не тільки в Україні, а й в багатьох інших країнах світу, серед яких: Угорщина, Словаччина, Австрія, США.

bottom of page