top of page

ТзОВ «Снєжка-Україна» 

ТзОВ «Снєжка-Україна» - знане підприємство на ринку лакофарбових матеріалів в Україні

Компанія «Снєжка-Україна» працює на українському ринку з 1999 року. За роки своєї діяльності підприємство досягло значних успіхів і нині є лідером з виробництва лакофарбової продукції в Україні.

ТзОВ «Снєжка-Україна» - знане підприємство на ринку лакофарбових матеріалів в Україні

Компанія «Снєжка-Україна» працює на українському ринку з 1999 року. За роки своєї діяльності підприємство досягло значних успіхів і нині є лідером з виробництва лакофарбової продукції в Україні.

Популярність лакофарбових матеріалів ТМ Śnieżka на українському ринку у дев’яностих роках сприяла тому, що власники групи компаній «Śnieżka» вирішили побудувати виробничі потужності в Україні. Добра обізнаність в галузі виробництва лаків і фарб, багаторічний досвід роботи в бізнесі та динамічний розвиток групи і висока позиція на ринках Польщі дозволили їй крок за кроком підкорити ринки Східної Європи, в тому числі й України. Таким чином, наприкінці дев’яностих років розпочинає свою роботу підприємство лакофарбових матеріалів «Снєжка-Україна» у місті Яворові Львівської області. Першу виробничу лінію з виготовлення водоемульсійних фарб ТМ Śnieżka в Україні було запущено 2000 року. Згодом виробничі потужності розширюються і будуються два сучасні цехи, в одному з яких виготовляють фарби на водній основі, в іншому – сухі шпаклювальні суміші.

Наступним кроком  розвитку заводу стало відкриття і функціонування складу готової продукції загальною площею 5800 кв. м, де зберігаються вироби як українського, так і польського виробництва. І, власне, ефективне налагодження роботи складського комплексу  на підприємстві забезпечує безперебійне постачання продукції  групи компаній «Śnieżka» в усі області України.

Невід’ємною складовою діяльності компанії «Снєжка-Україна» є політика безпеки продукції та захисту навколишнього середовища. Виробництво спрямоване на виготовлення екологічної продукції, яка є безпечною для екосистеми, середовища і здоров’я людей. Сировина і продукція підприємства постійно проходять посилений контроль якості і відповідають найвищим європейським нормам. Вироби ТМ Śnieżka  внесені до Реєстру екологічно сертифікованої продукції і марковані значком «Зелений журавлик». Компанія «Снєжка-Україна» тісно співпрацює з центром досліджень і розробок, що розташований на території АТ «ФФіЛ «Śnieżka» в Польщі, і, власне, польський центр розробляє унікальні технології  та рецептури  продукції групи. А завдяки постійному вдосконаленню виробничих процесів, підприємство «Снєжка-Україна» виготовляє високоякісні вироби на основі новітніх технологій, зокрема, водоемульсійні фарби, акрилові емалі, ґрунтовки, шпаклювальні гладі й інші.

Впровадження мультибрендингової стратегії дало можливість увесь асортимент продукції виробляти під різними торговельними марками. ТМ Śnieżka – це фарби, шпаклівки, ґрунтовки, емалі, протигрибкові засоби. ТМ VIDARON пропонує вироби, призначені для захисту, декорування і консервації деревини. ТМ FOVEO Tech – це пропозиція продуктів для комплексного утеплення будинків. Для споживачів, які шукають на ринку фарби економ-сегменту на ринок виведено  ТМ OTTO  FARBE. Відповідно, така сегментація продукції сприяє задоволенню  попиту найбільшого кола споживачів.
За багато років  компанія вибудувала надійну мережу дистрибуції в Україні, а також співпрацює  з усіма найбільшими мережами гіпермаркетів. У сучасних умовах, щоб бути ближче до споживачів,  ТОВ«Снєжка-Україна»  розвиває  мережу фірмових магазинів «Śnieżka» в Україні на партнерських засадах.

Впродовж трьох років «Снєжка-Україна» співпрацює із закладами професійно-технічної освіти за підтримки Міністерства освіти і науки України, з яким 02 листопада 2016 року компанія підписала Меморандум про співробітництво. Створення навчально-практичних центрів «Śnieżka» в усіх областях України спрямоване на те, щоб допомагати професійним навчальним закладам  у підготовці висококваліфікованих робітничих кадрів, зокрема, малярів, столярів та монтажників систем утеплення. Взаємодія і соціальне партнерство з професійними навчальними закладами  дасть можливість навчити майбутніх робітників працювати із сучасними лакофарбовими матеріалами.

ТОВ «Снєжка-Україна» добре розуміє потреби та проблеми українського суспільства, тому активно долучається до різних соціальних ініціатив, допомагаючи та підтримуючи садочки, школи, спортивні клуби. Водночас, як соціально відповідальний виробник, компанія  протягом багатьох років реалізує довгострокову соціальна програму «Кольоровий світ дитинства».  Його мета – створити в дитячих лікарнях такі умови, аби різнобарвний світ малюнків додавав дітям хоч трошки гарного настрою та сприяв їхньому одужуванню. Цей проект втілений у життя у понад 10 дитячих лікувальних закладах в різних областях України.

bottom of page