top of page

Новини і події

Відкриття навчально-практичного центру

4 травня 2017 року на базі Державного навчального закладу «Ужгородський центр професійно-технічної освіти» відбулося урочисте відкриття шостого в Україні і першого на Закарпатті навчально-практичного центру.

Декада будівельних професій

Із 28 березня по 06 квітня у ДНЗ УЦПТО проходила  "Декада будівельних професій" серед учнів І - ІІІ курсів.

28 березня 2018 року майстер виробничого навчання Кіс Г.О. провела відкритий урок виробничого навчання у групі №24 з професії "Маляр" на тему "Часткове та суцільне шпаклювання". На цьому уроці майстер в/н Кіс Г.О. кваліфіковано пояснила і продемонструвала прийоми виконання суцільного і часткового шпаклювання, учні засвоїли і закріпили навички виконання цієї операції матеріалами "Sniezka".

29 березня 2018 року у групі №24 виклдач Кобаль І.І. провела відкритий урок з "Технології малярних робіт" на тему "Просте фарбування регіонального компонента - т.м. "Sniezka"".

30 березня 2018 року серед учнів І-ІІІ курсів проведено олімпіаду з предметів "Технологія штукатурних робіт" і "Технологія малярних робіт", переможцями яких стали:

І місце - Гомокі Ангеліна (група №24) - 50 балів із 65,

ІІ місце - Лелекач Ганна та Грицак Олена (група №24) - 48 балів,

ІІІ місце  - Сливар Юрій та Чума Олександр (група №24) - 35 балів.

02 квітня 2018 року викладач Кобаль І.І. провела конкурс розв’язання кросворду "Знавець професій", де учні І-ІІІ курсів продемонстрували свої фахові знання термінів і технологічних операцій опоряджувальних робіт.

І місце - команда №2 група №24,

ІІ місце - команда №3  група №34,

ІІІ місце  - команда №1 група №14.

Переможці конкурсу за 22 хвилини відгадали 5 слів із 8 і 3 ключові слова.

05 квітня 2018 року у конкурсі стінівок "Майстер свого діла" перемогу здобули учні групи №24  -  оформили стінлистівку "Наш девіз: Ми - суцільний креатив!".

06 квітня 2018 року серед учнів групи №24 був проведений конкурс "Словників будівельника", у якому І місце здобула Грицак О. (67 термінів), ІІ місце - Сливар Ю. (42 терміни), ІІІ місце - Гомокі А. та Лелекач Г. (22 терміни), IV місце - Чума О. (18 термінів).

Екскурсія на підприємтсво "Снєжка-Україна"

04 червня 2018 р. найкращі учні професійних навчальних закладів України, зокрема, із Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова, Луцького ВПУ будівництва та архітектури, Ужгородського центру професійно-технічної освіти, Вищого професійного училища № 7 м. Калуша та Вищого професійного училища ім. М. Паращука м. Тернополя, завітали на підприємство "Снєжка-Україна". Під час зустрічі учнівська молодь мала змогу дізнатися про особливості інноваційних технологій у виробах Групи компаній «Śnieżka». Також гості побували на екскурсії у цехах підприємства, де наочно ознайомилися з процесом виготовлення фарб і шпаклівок.У лабораторії з контролю виробництва побачили, як відбувається контроль за основними параметрами і характеристиками виробів. На складі готової продукції довідалися про основні процеси складування, відвантаження продукції до торговельних мереж. А ще учні та викладачі навчальних закладів оглянули сучасний фірмовий салон «Śnieżka», що функціонує на території підприємства. Варто зазначити, що екскурсія була організована у межах стратегії розвитку чинних навчально-практичних центрів Групи компаній «ŚNIEŻKA» на 2017-2018 рр. та державно-приватного партнерства між компанією "Снєжка-Україна" та професійними навчальними закладами України.

bottom of page